Cumhuriyet pastırma satışı

cumhuriyet pastırma satışı

Cumhuriyet pastırma satışı

Cumhuriyet pastırma satışı için sitemize gelen değerli ziyaretçimiz, meşhur Cumhuriyet markasının doyulmaz pastırması sitemizde sizlerle. El emeği ile doğal lezzetin eseri olan pastırma Cumhuriyet markasının 100 yıllık tecrübesiyle kapınıza geliyor. Cumhuriyet pastırmaları imalathanesinden en uygun fiyata Bangir Çiftlikle geliyor. Bangir Çiftlik Afyonkarahisar’ın meşhur ürünlerini sizler için adresinize gönderiyor. Cumhuriyet pastırmasını antrikot, bonfile seçenekleriyle istediğiniz gramajda alabilirsiniz. Cumhuriyet pastırması çeşitleri için sitemizin arama yerine pastırma yazabilirsiniz.

Pastırma,

Pastırma Türk tarihinin en ikonik yiyeceğidir. Hun Türklerine özgü bir yiyecek çeşididir. Atalarımızın hayvan bakımı ve üretimi konusunda becerikli olması, hayvansal ürünleri değerlendirmek konusunda da becerikli olmalarını sağlamış. Bugün dünyaca meşhur olan yoğurt, peynir, sucuk ve pastırma tamamen bize özgü yiyecekler. Günümüze kadar evrilen ve dışına kullanıldığı baharatlarla lezzetli hale getirilen pastırma kahvaltılarımızı bugün de şenlendirmeye devam ediyor. Kırmızı etin az yağlı, kaliteli yerleinden elde edilen pastırma bugün oldukça iyi fiyatlara satılıyor. Sitemizde pastırma çeşitlerini piyasaya göre daha hesaplı fiyatlarla bulacaksınız çünkü fabrikadan halka satış stratejisi ile çalışıyor hesaplı fiyatlara kapınıza gönderiyoruz.

cumhuriyet pastırma satışı
cumhuriyet pastırma satışı

Alışverişin en lezzetlisi Bangir Çiftlik’te!

Bangir Çiftlikte birbirinden lezzetli Afyon sucuğu, ekşi mayalı ev ekmeği, ev yapımı tereyağ, bal, reçeller, peynir çeşitleri, yoğurtlar, zeytinler, tahin ve pekmez çeşitleri, ev mantısı, ev tarhanası, kuru kayısı, kuru incirler, kuru yemiş çeşitleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve taksit imkanıyla doyasıya alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler iki gün içinde kargoya verilir. Afyonkarahisar’dan kargoya verilen ürünler şehrinize göre değişmekle birlikte iki üç gün içinde elinizde olur. Ürünlerimizi sağlam ambalajla bozulmayacak şekilde gönderiyoruz. Ezilip kırılma olmadan güvenle teslim alabiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Herhangi bir soru öneri ve şikayetiniz için lütfen bizi arayın.

İnstagram hesabımız için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Afyon sucuğu sipariş vermek için burayı tıklayın.

Peynir siparişi için burayı tıklayın.

Patatesli köy ekmeği sipariş etmek için burayı tıklayın.

Doğal yoğurt siparişi için burayı tıklayın.

Egenin lezzetli zeytinleri için burayı tıklayın.

Yayla tereyağı lezzetini evinize getirmek için burayı tıklayın.

Tahin pekmez siparişi için burayı tıklayın.

Tarhana, mantı, kuru yemiş gibi doğal ürün siparişi için burayı tıklayın.