Doğal kaşar peyniri satın al

Doğal kaşar peyniri satın al

Doğal kaşar peyniri satın al

Doğal kaşar peyniri satın almak Bangir Çiftlik’te çok kolay. Birbirinden lezzetli, yöresel kaşar peynirleri bir tıkla kapınızda. Bangir Çiftliğin lezzetli yöresel kaşar peyniri doğal ortamında yapılıyor. Organik olarak üretiliyor ve tertemiz paketleniyor. Kargo edilirken de ezilmeye, yırtılmaya karşı dayanıklı bir paket ile gönderiliyor. Yaylaların doğal havasında taze otlarla beslenen inek sütlerinin lezzeti doğal kaşar peynirlerimizde çok belli oluyor. Sitemizden satın aldığınız her türlü peyniri güvenerek tüketebilirsiniz. O kadar lezzetli ve bir o kadar temiz bir ortamda üretiliyor. Ürünlerimizin üretiminde en çok dikkat ettiğimiz husus ürünlerimizin organik olması, temiz imalathane, helal gıda üretim aşamasıdır. Bu üç konu bizim için çok önemli. En taze, en lezzetli ürünleri yöresel lezzetiyle kapınıza gönderiyoruz.

Doğal kaşar peyniri,

Doğal kaşar peyniri yapımına, bahar ayında yaylalarda beslenen ineklerin sütlerinin alınması ve peynire dönüştürülmesiyle başlıyoruz. Bu peynirleri alıp soğuk ve steril bekleme depolarında bekletiyoruz. Aylarca doğal tuz ile herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu katılmadan bekletiliyor. Kaşarlar artık tam kıvamını aldığında sitemizde satışa sunuluyor.

Kaşar peyniri mutfağımızın vazgeçilmez lezzetlerinden biri. Hepimiz kaşarlı tosta bayılırız, özellikle çocuklar kaşarlı tostu beslenme çantasında hep isterler. Çocuklarımıza ve sevdiklerimize sağlıklı, doğal yiyecekler yedirmek için hepimiz gayret gösteriyoruz. Bir dilim kaşar peyniri ile muhteşem bir kahvaltı yapmayı başarıyoruz. Kahvaltıları mutlulukla dolduran mis gibi taze ürünleri seçmeyi hepimiz arzu ediyoruz.

Yıllardır Afyonkarahisar’ımızın bu güzel lezzetlerini çiftliğimizde biz üretiyoruz. Çiftliğimizde doğal tereyağı, doğal kaşar peyniri, doğal köy peyniri, doğal süzme yoğurt üretimi yapıyoruz. Bu lezzetli doğal ürünleri sizlere itina ile paketleyerek gönderiyoruz. Ülkemizdeki bir çok yöresel ürün satış sitesine göre çok daha hesaplı fiyatlarla gönderim yapabiliyoruz. Afyonkarahisar’dan tüm Türkiye’ye kargolarımız iki gün içinde gönderiliyor. Doğal yoğurt, doğal kaşar peyniri, köy peyniri, çoban peyniri, tereyağ gibi seçeneklerde güvenle satın alma işlemi yapabilirsiniz. Soğuk – sıcak günlerde ürünleri hızlı kargo ile koruyucu kutularla gönderiyoruz.

Bangir Çiftlik’te Alışverişe Doyamayacaksınız!

Bangir Çiftlikte birbirinden lezzetli Afyon sucuğu, ekşi mayalı ev ekmeği, ev yapımı tereyağ, bal, reçeller, peynir çeşitleri, yoğurtlar, zeytinler, tahin ve pekmez çeşitleri, ev mantısı, ev tarhanası, kuru kayısı, kuru incirler, kuru yemiş çeşitleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve taksit imkanıyla doyasıya alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler iki gün içinde kargoya verilir. Afyonkarahisar’dan kargoya verilen ürünler şehrinize göre değişmekle birlikte iki üç gün içinde elinizde olur. Ürünlerimizi sağlam ambalajla bozulmayacak şekilde gönderiyoruz. Ezilip kırılma olmadan güvenle teslim alabiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Herhangi bir soru öneri ve şikayetiniz için lütfen bizi arayın.

İnstagram hesabımız için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Afyon sucuğu sipariş vermek için burayı tıklayın.

Peynir siparişi için burayı tıklayın.

Patatesli köy ekmeği sipariş etmek için burayı tıklayın.

Doğal yoğurt siparişi için burayı tıklayın.

Egenin lezzetli zeytinleri için burayı tıklayın.

Yayla tereyağı lezzetini evinize getirmek için burayı tıklayın.

Tahin pekmez siparişi için burayı tıklayın.

Tarhana, mantı, kuru yemiş gibi doğal ürün siparişi için burayı tıklayın.