Doğal mayalı ev ekmeği satın al

Doğal mayalı ev ekmeği satın al

Doğal mayalı ev ekmeği satın al

Doğal mayalı ev ekmeği, ekşi mayalı ev yapımı ekmek, patatesli köy ekmeği satın almak isteyenler için Bangir Çiftlik en doğru adres. Afyonkarahisar’ın meşhur patatesli köy ekmeği ev yapımı maya ile yapılıyor. Hem sağlıklı, hem doyurucu kocaman ekmekler kargo ile evinize geliyor. Bir tane köy ekmeğini ailece üç dört gün tüketebilirsiniz. Doğal maya kullanıldığı için tam bir sindirim sistemi dostu. Uzmanlar son yıllarda doğal mayadan yapılan ekmeklerin tercih edilmesinin daha doğru olduğunu söylüyor. Afyon ekmeği hem doğal mayalı olduğu için sağlıklı, hemde patatesli olduğu için doyurucu ve uzun ömürlü. Herhangi bir katkı maddesi kullanmadan buzdolabında muhafaza ederek tazeliğini korur. Bir hafta tazeliğini kaybetmeden tüketebilirsiniz. Hava almayan bir poşetle muhafaza ederseniz ilk günkü yumuşaklığını ve lezzetini kaybetmeden tüketebilirsiniz.

Patatesli ekşi mayalı ev ekmeği,

Bangir Çiftlikte satılan ekmekler ev yapımı maya ile üretilmiştir. Ekmeğimiz doğal maya ile mayalandırıldıktan sonra haşlanıp rendelenmiş patates karıştırılarak yapılmıştır. Bu Afyona özgü ekmek uzun süre bozulmadan, sertleşmeden tüketilebiliyor. Hava almayacak şekilde poşete koyup buzdolabında muhafaza ederseniz ailece üç dört gün tüketebilirsiniz. Ekmeğimizin kalitesini bile devamlı müşterilerimiz her siparişinde bu ekmekten sepetine birkaç tane ekliyor. Sizin de bu ekmeği tüketmenizi tavsiye ederiz. Katkı maddesi kullanılan kimyevi mayaların aksine bu maya insan sağlığına çok faydalı. Tamamen ev yapımı mayayla, Sağlık Müdürlüğü tarafından denetimi yapılan taş fırınlarda yapılıyor. Güvenerek satın alabilir ve afiyetle yiyebilirsiniz.

Doğal mayalı ev ekmeği satın al
Doğal mayalı ev ekmeği satın al

Alışverişin en lezzetlisi Bangir Çiftlik’te!

Bangir Çiftlikte birbirinden lezzetli Afyon sucuğu, ekşi mayalı ev ekmeği, ev yapımı tereyağ, bal, reçeller, peynir çeşitleri, yoğurtlar, zeytinler, tahin ve pekmez çeşitleri, ev mantısı, ev tarhanası, kuru kayısı, kuru incirler, kuru yemiş çeşitleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve taksit imkanıyla doyasıya alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler iki gün içinde kargoya verilir. Afyonkarahisar’dan kargoya verilen ürünler şehrinize göre değişmekle birlikte iki üç gün içinde elinizde olur. Ürünlerimizi sağlam ambalajla bozulmayacak şekilde gönderiyoruz. Ezilip kırılma olmadan güvenle teslim alabiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Herhangi bir soru öneri ve şikayetiniz için lütfen bizi arayın.

İnstagram hesabımız için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Afyon sucuğu sipariş vermek için burayı tıklayın.

Peynir siparişi için burayı tıklayın.

Patatesli köy ekmeği sipariş etmek için burayı tıklayın.

Doğal yoğurt siparişi için burayı tıklayın.

Egenin lezzetli zeytinleri için burayı tıklayın.

Yayla tereyağı lezzetini evinize getirmek için burayı tıklayın.

Tahin pekmez siparişi için burayı tıklayın.

Tarhana, mantı, kuru yemiş gibi doğal ürün siparişi için burayı tıklayın.