Tulum peyniri satın al

Tulum peyniri satın al

Tulum peyniri satın al

Tulum peyniri satın almak isteyenler için Bangir Çiftlik en doğru adres. Sitemizde birbirinden lezzetli ev yapımı tulum peynirleri sizleri bekliyor. Tulum peynirlerinin vazgeçilmez lezzeti ev yapımı olarak sizlere sunuluyor. Doğal beslenen ineklerin ve koyunların sütleriyle yapılan tulum peynirimiz, lezzetli tulumda bekletiliyor. Tam kıvamını alınca satışa sunuluyor. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılıyor. Kredi kartına taksitli olarak satın alıp ödemenizi yapabiliyorsunuz. Kargo ile bir tıkla kapınıza getiriliyor.

Tulum peyniri,

Tulum peyniri yapıldıktan sonra bezde bekletilip suyu sıkılıyor. Daha sonra tuzlanıp kullanıma hazır kıl keçesi postuna basılıyor. Bu post sterilize edilip basıma hazır hale getirildikten sonra kullanılabiliyor. Tuluma basılan peynir iki üç ay soğuk mağara içinde bu tulumun içinde bekletiliyor. Dünyanın en steril, en lezzetli üretimlerinden biri olan bu peynir ülkemizin her yöresinde çok seviliyor. Afyonkarahisar’ın serin yaylalarından, bol otlu ovalarından beslenen ineklerin sütleri ile yapılan bu güzel peyniri mutlaka denemelisiniz.

Tulum peynirini kahvaltılarda, makarnalarda, salatalarda mutlaka kullanın. Tulum peynirinin lezzeti bambaşka. Uzun süre beklemiş tulum peynirinin lezzeti daha bir başka. Sitemizde tulum peynirlerini peynirler sayfasında bulabilirsiniz.

Alışverişin en lezzetlisi Bangir Çiftlik’te!

Bangir Çiftlikte birbirinden lezzetli Afyon sucuğu, ekşi mayalı ev ekmeği, ev yapımı tereyağ, bal, reçeller, peynir çeşitleri, yoğurtlar, zeytinler, tahin ve pekmez çeşitleri, ev mantısı, ev tarhanası, kuru kayısı, kuru incirler, kuru yemiş çeşitleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve taksit imkanıyla doyasıya alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler iki gün içinde kargoya verilir. Afyonkarahisar’dan kargoya verilen ürünler şehrinize göre değişmekle birlikte iki üç gün içinde elinizde olur. Ürünlerimizi sağlam ambalajla bozulmayacak şekilde gönderiyoruz. Ezilip kırılma olmadan güvenle teslim alabiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Herhangi bir soru öneri ve şikayetiniz için lütfen bizi arayın.

İnstagram hesabımız için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Afyon sucuğu sipariş vermek için burayı tıklayın.

Peynir siparişi için burayı tıklayın.

Patatesli köy ekmeği sipariş etmek için burayı tıklayın.

Doğal yoğurt siparişi için burayı tıklayın.

Egenin lezzetli zeytinleri için burayı tıklayın.

Yayla tereyağı lezzetini evinize getirmek için burayı tıklayın.

Tahin pekmez siparişi için burayı tıklayın.

Tarhana, mantı, kuru yemiş gibi doğal ürün siparişi için burayı tıklayın.