Yöresel ürünler satın al

Yöresel ürünler satın al

Yöresel ürünler satın al

Yöresel ürünler satın almak için Bangir Çiftlik en doğru adres. Birbirinden lezzetli, temiz ve doğal yöresel ürünler sitemizde sizlerle. Yöresel ürünler kategorisinde ev yapımı mantıdan, ev yapımı tarhanaya, ev yapımı erişteden, doğal köy yoğurduna kadar her şeyi bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli kaymak, yoğurt ve peynir çeşitleri, kuru yemiş çeşitleri, kuru incir, kuru kayısı, kuru üzümler, zeytin ve zeytinyağları, tereyağ ve ezmeler sitemizde sizlerle. Tüm ürünler Bangir Çiftlik güvencesiyle, helal gıda üretim sürecinde üretilmiştir. Ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi yoktur. Doğal süzme yoğurt, patatesli ekşi mayalı köy ekmeği o kadar lezzetli ve o kadar doyurucu ki. Ev yapımı olması, temiz ortamda yapılmış olması, ekmeğin taş fırında pişirilmiş olması gerçekten lezzetine lezzet katıyor. Hem katkısız, hem doğal, hemde ev yapımı. Daha ne olsun ki Bangir Çiftlik doğallıkta bir numara. Bugün üretim merkezimizden ülkemizin her noktasına ürün gönderimi yapabiliyoruz. Tertemiz, taptaze ürünler bir tıkla kapınıza geliyor.

ev yapımı doğal ürünler
ev yapımı doğal ürünler

Yöresel ürünler tüketmek neden önemli?

Günümüzde bir çok sanayi üretimi markaların ürünleri test edildiğinde içeriğinde bir çok katkı maddesi, bir çok kimyevi maddenin bulunduğunu görüyoruz. Ürünler bozulmasın ve raf ömrü uzun olsun diye bir çok madde kullanılıyor. Bunların bazıları sağlığımıza zarar verebiliyor. Her geçen insan sağlığı biraz daha tehdit altında. Bir çok alerjik rahatsızlık, bir çok yeni hastalık ortaya çıkabiliyor. Yöresel ürünler, ev yapımı ürünlerde bunların hiçbiri yok. Tarladan hasat edilen gıdalar herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan işlenip sizlere gönderiliyor. Bu da hem daha lezzetli olmasını hem de daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Yöresel ürünler tüketmenin önemi bu zamanda çok büyük. Bunun farkında olan halkımız yöresel ürünler satın almaya özen gösteriyor ve yöresel ürünler satan sitelerden, ulaşabildiği yöresel gıda satışı yapan yerlerden satın alma yapıyor. Yöresel ürünlerin satışı belkide fiyat olarak sanayi üretiminden biraz yüksek olabilir ama hem daha doyurucu hemde çok sağlıklı olduğu için tercih ediliyor.

ev yapımı doğal ürünler
ev yapımı doğal ürünler

Bangir Çiftlik’te Alışverişe Doyamayacaksınız!

Bangir Çiftlikte birbirinden lezzetli Afyon sucuğu, ekşi mayalı ev ekmeği, ev yapımı tereyağ, bal, reçeller, peynir çeşitleri, yoğurtlar, zeytinler, tahin ve pekmez çeşitleri, ev mantısı, ev tarhanası, kuru kayısı, kuru incirler, kuru yemiş çeşitleri sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve taksit imkanıyla doyasıya alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler iki gün içinde kargoya verilir. Afyonkarahisar’dan kargoya verilen ürünler şehrinize göre değişmekle birlikte iki üç gün içinde elinizde olur. Ürünlerimizi sağlam ambalajla bozulmayacak şekilde gönderiyoruz. Ezilip kırılma olmadan güvenle teslim alabiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Herhangi bir soru öneri ve şikayetiniz için lütfen bizi arayın.

İnstagram hesabımız için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfası için burayı tıklayın.

Afyon sucuğu sipariş vermek için burayı tıklayın.

Peynir siparişi için burayı tıklayın.

Patatesli köy ekmeği sipariş etmek için burayı tıklayın.

Doğal yoğurt siparişi için burayı tıklayın.

Egenin lezzetli zeytinleri için burayı tıklayın.

Yayla tereyağı lezzetini evinize getirmek için burayı tıklayın.

Tahin pekmez siparişi için burayı tıklayın.

Tarhana, mantı, kuru yemiş gibi doğal ürün siparişi için burayı tıklayın.